Łatwy zwrot towaru
Fervex - Likwiduje objawy grypy i przeziębienia, 8 saszetek.
Fervex to złożony lek, który zawiera w składzie aż trzy substancje czynne. Paracetamol to jeden z najbardziej popularnych środków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych, dzięki czemu pomaga łagodzić wysoką temperaturę, często występującą w infekcjach.
Fervex polecany jest:
-w okresie przeziębienia.
Skład: Zawartość w 1 saszetce: paracetamol – 500mg, kwas askorbowy – 200mg, maleinian feniraminy – 25mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza – 11,5g, bezwodny kwas cytrynowy, guma akacjowa, sacharyna sodowa, naturalny aromat cytrynowo-rumowy.
Stosowanie: Lek Fervex polecany w celu doraźnego leczenia objawów grypy, przeziębień i stanów grypopodobnych z występującym bólem głowy, gorączką, zapaleniem błony śluzowej nosa i gardła. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 15. roku życia.
Opakowanie: 8 saszetek.
Przed użyciem Apteka w UK proponuje zapoznanie się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany może zagrażać Twojemu zdrowiu a nawet życiu.
Fervex w UK dostępny jest w naszej aptece internetowej w kilku wersjach. W każdym wariancie znajdują się trzy substancje czynne. Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, dlatego doskonale sprawdza się w łagodzeniu wysokiej temperatury, która często pojawia się w infekcjach. W składzie leku znajdują się także witamina C i feniramina łagodząca świąd błony śluzowej, kichanie czy łzawienie oczu. Fervex polecany jest w przypadku przeziębienia, leczenia objawów przeziębienia i grypy, a także objawów grypopodobnych. Mogą przyjmować go dorośli i dzieci od 15 roku życia. W naszej polskiej aptece w UK dostępny jest klasyczny Fervex, wersja o smaku malinowym oraz Fervex D. Leku nie należy przyjmować w przypadku ciężkiej niewydolności nerek, wątroby lub serca, ciąży. Działania niepożądane to m.in. senność, uspokojenie, suchość błon śluzowych jamy ustnej.
Fervex w UK
Nasza apteka online w UK ma w swojej ofercie Fervex w wersji klasycznej. W opakowaniu znajduje się 8 saszetek leku na przeziębienie i grypę. Jedna saszetka zawiera 500 mg paracetamolu, 200 mg kwasu askorbowego oraz 25 mg feniraminy. Substancje pomocnicze to sacharoza, bezwonny kwas cytrynowy, guma akacjowa, sacharyna sodowa i naturalny aromat cytrynowo-rumowy. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 15 lat mogą przyjmować 1 saszetkę dwa lub trzy razy na dobę. Przerwy między kolejnymi dawkami to przynajmniej 4 godziny.