• Ketonal Active 50 mg, 20 kapsułek

Ketonal Active 50 mg, 20 kapsułek

£5.95
/ szt.
Dodaj do obserwowanych
  • Ketoprofen 50 mg

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Kapsułki Ketonal Active zawierają substancję czynną ketoprofen i należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych - NLPZ. Lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i przeciwbólowym.

Ketonal Active polecany jest w stanach:

-gorączkowych,

-przeciwbólowych,

-przeciwzapalnych.

Skład: Substancją czynną jest ketoprofen. Jedna kapsułka, twarda zawiera 50 mg ketoprofenu. Pozostałe składniki to: laktoza jednowodna, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna. Kapsułka: żelatyna, tytanu dwutlenek (E 171), błękit patentowy (E 131).

Stosowanie: Dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat 1 kapsułka 3 razy na dobę (co 8 godzin).

Opakowanie: 20 kapsułek.

Przed użyciem Apteka w UK proponuje zapoznanie się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany może zagrażać Twojemu zdrowiu a nawet życiu.

Leki z ketoprofenem wykazują działanie przeciwgorączkowe, przeciwzapalne oraz przeciwgorączkowe i hamujące agregację płytek krwi. Składnik ten należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych tuż obok ibuprofenu oraz naproksenu. Działanie przeciwbólowe keteprofenu ma miejsce po około 30 minutach od spożycia leku, zaś po godzinie, maksymalnie po 2 osiąga maksymalne stężenie. Jest to składnik stosowany przede wszystkim w chorobach reumatycznych, czyli reumatoidalnym zapaleniu stawów, a także w urazach.

Ketonal w UK

W ofercie naszej apteki w UK znajduje się zawierający ketoprofen Ketonal Active w kapsułkach. W opakowaniu znajduje się 20 kapsułek. Jedna zawiera 50 mg substancji czynnej. Pozostałe składniki to laktoza jednowodna, magnez, stearynian i krzemionka koloidalna bezwodna. Kapsułka składa się z żelatyny, dwutlenku tytanu oraz błękitu patentowego. Jeśli chodzi o stosowanie dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat mogą stosować 1 kapsułę trzy razy na dobę, co 8 godzin. Ketonal w UK, w naszej aptece, dostępny jest również w wersji Ketonal Sprint.

Ketoprofen przeciwskazania i niepożądane objawy

Przeciwskazania do stosowania leków z ketoprofenem to nadwrażliwość na tę substancję, 3 trymestr ciąży, niewydolność nerek, wątroby lub serca, krwawienie czy perforacje z przewodu pokarmowego, astma oskrzelowa, skaza krwotoczna oraz skłonność do krwawień. Wśród najczęstszych niepożądanych objawów należy wymienić złe samopoczucie, ból brzucha, nudności, wymioty, niestrawność.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel