• Apap Extra, 50 tabletek.
  • Apap Extra, 50 tabletek.

Apap Extra, 50 tabletek.

£9.65
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera jako substancje czynne paracetamol i kofeinę. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa umiarkowanie pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy. APAP Extra służy do doraźnego łagodzenia dolegliwości bólowych.

APAP Extra  polecana jest osobom:

-o różnej etiologii: głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe.

Skład: Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg. Pozostałe składniki leku to: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki tabletki wchodzą: hypromeloza 5, hypromeloza 15, makrogol 3350.

Stosowanie: Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Opakowanie: 50 tabletek.

Przed użyciem Apteka w UK proponuje zapoznanie się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany może zagrażać Twojemu zdrowiu a nawet życiu.

APAP w UK znajdziesz w ofercie naszej apteki. To lek stosowany w bólach różnego pochodzenia, takich jak bóle głowy, zębów, mięśniowe, miesiączkowe czy nerwobóle. Polecany jest też doraźnie jako środek przeciwgorączkowy w przypadku grypy lub przeziębienia. Leku nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik leku. Substancja aktywna to APAP-ie to paracetamol. Wśród przeciwwskazań do przyjmowania paracetamolu, w właśnie tym APAP-u, jest stosowanie inhibitorów MAO (do dwóch tygodni po ich odstawieniu), wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, uczulenie na składnik czynny. APAP nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 12 lat. Do działań niepożądanych należą nudności, wymioty, zaburzenia trawienia. W przypadku przedawkowania może dość do silnego uszkodzenia wątroby. Produkty APAP w UK występują w wersji tabletek powlekanych, plastrów, zawiesiny oraz roztworu doustnego.

APAP w UK

W naszej aptece internetowej znajdziesz APAP Extra. Substancje czynne w nim zawarte to paracetamol oraz kofeina, której zadaniem jest przyspieszenie i wzmocnienie działania paracetamolu. Co więcej, kofeina ma działanie umiarkowanie pobudzające na układ nerwowy. W skład leku wchodzą również następujące składniki: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. Otoczka tabletki składa się z hypromelozy 5, hypromelozy 15 i makrogolu 3350. Jeśli chodzi o dawkowanie, dorośli i młodzież do 12 lat mogą przyjmować od 1 do 2 tabletek na dobę.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel